דלג לתוכן הראשי
גרבי נחושת לאנשים סוכרתיים ולספורטאים

גרבי נחושת לאנשים סוכרתיים ולספורטאים

האם הייתם מעלים על דעתכם כי דווקא הגרביים שאתם גורבים יגרמו לכם לתסכול? כשם שאתם מעניקים חשיבות לנעליים שאתם נועלים (בכל זאת, הנוחות חשובה לכם), העניקו חשיבות גם לזוגות הגרביים הממתינים לכם במגירה בארון הבגדים.

ב-ZA KEN אנו מציעים גרביים העשויים כותנה אורגנית וסיבים מעושרים בנחושת. גרבי נחושת יכולים להתאים גם לכם:

  • ספורטאים מקצועיים ואנשים הפעילים גופנית שסובלים מריח רע ברגליים
  • חיילים בסדיר ובקבע, הסובלים מריח רע בכפות הרגליים
  • אנשים שיוצאים לטיול רגלי ארוך עם נעליים סגורות
  • חולי סכרת המעוניינים בגרב נוח המשמר את בריאות העור

תחתונים לצבא למניעת שפשפת – בפקודה!

תחתונים לצבא למניעת שפשפת – בפקודה!

השירות בצה"ל מבגר, מעצים ותורם רבות לתחושת הזהות הישראלית. דבר נוסף שאפשר לייחס לו? מאתגר. לצד האתגר שבשירות אינטנסיבי המפגיש את החיילים עם סיטואציות מורכבות, ישנו אתגר נוסף: השפשפת שסובלים ממנה לא מעט חיילים. המדים הארוכים, ההזעה הממושכת לאורך שעות והמקלחת שמגיעה רק בסוף היום, כל אלו תורמים להופעת השפשפת. 

רק חיילים שסובלים מהמצב הרפואי (שבואו נודה, מעט מביך), יכולים להעיד עד כמה הוא פוגע באיכות החיים, בנוחות ואפילו ביכולת הריכוז ומילוי התפקיד. אנחנו ב-ZA KEN שמחים להציע לכם פתרון מנע יעיל ונגיש – תחתונים לצבא למניעת שפשפת!

הכירו גם אתם: גרבי בריאות!

הכירו גם אתם: גרבי בריאות!

ישנו קשר ישיר בין אורח החיים שאתם מאמצים לעצמכם ובין הבריאות שלכם. לא במקרה אתם מאחלים לקרובים וליקרים לכם "רק בריאות!", הרי שזוהי משאלתם של רבים. לצד תזונה נכונה ופעילות גופנית, ישנם דברים נוספים שתוכלו לעשות למען הבריאות שלכם: רכישת גרבי בריאות.

אם הדבר האחרון שאתם חושבים עליו בהקשר של בריאות הוא גרביים, דעו כי אתם ממש לא לבד. עם זאת, המון פעמים הגרביים מסייעים באופן ישיר לשמירה על בריאות כף הרגל. אנחנו ב-ZA KEN שמחים להציע לכם גרבי בריאות עם סיבי נחושת. למי הגרביים שלנו יכולים להתאים?

  • לאלו מכם המעוניינים לשמור על בריאות כף הרגל
  • לאנשים הסובלים מריח לא נעים ברגל בעקבות הצטברות פטריות וחיידקים

הגרביים הייחודים שלנו תורמים להמרצת מחזור הדם, תוך שהם מונעים התפתחות יובש וסדקים.

בראש רשימת הציוד לטיול: גרביים למטיילים!

בראש רשימת הציוד לטיול: גרביים למטיילים!

לפני שאתם יוצאים לטיול, אתם עורכים רשימה של הציוד הנדרש לכם. לצד פתרונות הלינה, אספקת מזון ובגדים חמים ללילה, אל תשכחו את אחד הדברים החשובים ביותר – גרביים למטיילים. בכדי ליהנות מהטיול שלכם, אתם צריכים בעיקר שיהיה לכם נוח. אולי הדבר האחרון שתחשבו עליו בהקשר של נוחות הוא הגרביים, אך תתפלאו עד כמה הם משפיעים על מידת החוויה והנוחות שלכם.

אז למה גם אתם צריכים גרביים למטיילים? התשובה פשוטה למדי: בטיולים בטבע ובטח שבטראקים ארוכים יותר בחו"ל, אתם הולכים ומטיילים לאורך שעות. הגרביים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהטיול שלכם:

  • גרביים המותאמים לשעות ארוכות של טיולים והליכה
  • גרביים בריפוד המתאים לאופי הטיול
  • גרביים המאופיינים בתכונות מעולות: ספיגת לחות, אנטי בקטריאליות ואנטי פטרייתיות

הפטרת ברגליים לא צריכה לצאת אתכם לטיול! הגרביים שלנו? דווקא כן! 

בהצדעה: גרביים לחיילי צבא הגנה לישראל!

בהצדעה: גרביים לחיילי צבא הגנה לישראל!

עם הגיוס לצה"ל, אתם לא נפרדים רק מהאזרחות, אלא גם מפריטי הלבוש הנוחים והקלילים. מדי צה"ל ייצוגיים ומסבים גאווה, אך לגבי הנוחות? אפשר להתווכח עליה. אחד הדברים שאתם צריכים להסתגל אליהם בעיקר? הנעליים הצבאיות. גם חיילים שלא סבלו בחייהם מריח רע ברגליים, מבינים כעת את משמעותה של נעל גבוהה וסגורה שנועלים במשך שעות.

אז פטור מנעליים צבאיות אולי לא תקבלו, אך כן תוכלו לרכוש גרביים לחיילים שיהפכו את השירות שלכם לנעים ונוח יותר! המון חיילים סובלים מריח רע ברגליים, אך רובם נבוכים ומתביישים לדבר על כך – עם חבריהם לצוות או עם הרופא הצבאי.

אנחנו ב-ZA KEN שמחים להציע לכם גרביים לחיילים, שיחסכו מכם מבוכה וריח לא טוב מהרגליים. 

נחושת: לא רק למאבק בקורונה

נחושת: לא רק למאבק בקורונה

לכל אדם יש מספר זוגות של גרביים ושל תחתונים. לרוב, רכישתם מבוססת על פי מידת העיצוב שלהם, כאשר מעטים אלו המשקיעים מחשבה במידת האיכות שלהם. ב-ZA KEN, אנו מאמינים כי דבר אחד לא צריך לבוא על חשבון השני, בטח שלא כשמדובר על פריטי לבוש שאתם עושים בהם שימוש יום יומי.

אז מה מייחד כל כך את הגרביים והתחתונים שלנו? החומרים וההרכב שלהם. הפריטים לא עשויים אך ורק כותנה, אלא שהם מכילים בתוכם גם נחושת.

סביר כי גם אתם שמעתם על תועלות הנחושת דווקא בימים אלו, בהם משבר הקורונה תופס את כותרות העיתונים והחדשות. אז איך הנחושת תורמת לחוויית השימוש והנוחות שלכם?

מבוא
• אתר https://za-ken.com ("האתר") המופעל ע"י זה-כן ("בית העסק") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי המותג ("המוצר")
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין בית העסק
הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• בית העסק שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתו
אבטחת מידע ופרטיות
• בית העסק, כמו גם חברות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעמו, ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאים להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות
• בית העסק נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בית העסק ו/או הנובעים מכוח עליון, לא יהא בית העסק אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה
בית העסק מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לו ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין
• כפתור "שלח" יש משום הסכמה ל-"זה כן" או למי מטעמו לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות דוא"ל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של בית העסק. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. בכל עת ניתן להסיר את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של בית העסק בטלפון 050-9165214 או בדוא"ל za-ken@outlook.com
• באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.
קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושו הבלעדי של "זה-כן"
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בית העסק
דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.