דלג לתוכן הראשי
גרבי נחושת לאנשים סוכרתיים ולספורטאים
image alt

האם הייתם מעלים על דעתכם כי דווקא הגרביים שאתם גורבים יגרמו לכם לתסכול? כשם שאתם מעניקים חשיבות לנעליים שאתם נועלים (בכל זאת, הנוחות חשובה לכם), העניקו חשיבות גם לזוגות הגרביים הממתינים לכם במגירה בארון הבגדים.

ב-ZA KEN אנו מציעים גרביים העשויים כותנה אורגנית וסיבים מעושרים בנחושת. גרבי נחושת יכולים להתאים גם לכם:

  • ספורטאים מקצועיים ואנשים הפעילים גופנית שסובלים מריח רע ברגליים
  • חיילים בסדיר ובקבע, הסובלים מריח רע בכפות הרגליים
  • אנשים שיוצאים לטיול רגלי ארוך עם נעליים סגורות
  • חולי סכרת המעוניינים בגרב נוח המשמר את בריאות העור

שומרים על ריח טוב מהרגליים גם בשגרת האימונים!

אתם רצים למרחקים, מרימים משקלים כבדים וממשיכים לצבור הישגים מרשימים. ישנו רק יעד אחד שטרם הצלחתם לכבוש: להעלים את הריחות הרעים מהרגל.
אז לא, ריחות רעים אינם גזרה, ותוכלו גם אתם להיפטר מהם פעם אחת ולתמיד! הגרביים שלנו מיועדים לאלו מכם שסובלים כרונית מריחות רעים בעקבות חיידקים ופטריות. 

אז גרביים נגד ריח ברגליים – איך זה עובד? גרבי הנחושת של ZA KEN קוטלים את החיידקים והפטריות, מה שמונע גם את הריח שיוצר מבוכה וחוסר נוחות.
חשוב לנו להדגיש כי הנחושת המשולבת לאורך כל הגרב, איננה נספגת אל מחזור הדם. בכדי להבטיח שגם אתם תוכלו ליהנות ממוצר איכותי, העברנו את הבדים בהם אנו עושים שימוש טסטים במעבדה, כמו גם על נסיינים במנעד רחב של גילאים.

גרבי נחושת לסוכרתיים – שימור גמישות וחוזק העור

כידוע, לכל זוג נעליים משודכים גם גרביים, ומסתבר כי גם בהם יש להשקיע. אנשים החולים במחלת הסכרת, נועלים נעלים מתאימות שמטרתן למנוע זיהומים והחרפה של סימפטומים קיימים.
האינדיקציה הטובה ביותר שיכולה להעיד על זיהום פעיל היא שינוי בנראות העור (לדוגמא: עור סדוק או יבש, עור מגורה וכן הלאה).  

הגרביים של ZE KEN בהם משולבת הנחושת לאורך כל הגרב, משמרים את בריאות העור. הנחושת ידועה כמתכת שקוטלת אורגניזמים, מה שמפחית משמעותית את הסבירות לפעילות חיידקית בכף הרגל.
בנוסף,  הנחושת מהווה מרכיב חיוני בחלבונים חשובים התורמים לבריאות העור – קולגן ואלסטין. הגרביים שלנו ידועים בנוחות מקסימלית ומוצעים בשלושה דגמים שונים – גרב ארוך, גרב קצר וגרב נסתר.

"כמה זוגות גרביים מומלץ לרכוש?"

כל אדם סובל במידה כזו או אחרת מהזעה בכפות הרגליים, כך שלטובת שמירה על היגיינה, יש להחליף גרביים בכל יום. הגרביים של ZA KEN ידועים בעמידות יוצאת מן הכלל,
והאפקטיביות שלהם תהיה רלוונטית כל עוד הגרביים שלמים. הנחושת משולבת לאורך כל הגרב, כך שמובטחות הגנה ונוחות מקסימליות.

מעוניינים להתייעץ איתנו באשר לגרביים המתאימים לכם, לברר מלאי או לבצע הזמנה? אנו זמינים לכם לכל שאלה – 050-9165214. ניתן לרכוש את הגרביים שלנו כאן באתר, אך גם בחנויות נבחרות ברמת גן, ירושלים ובית זית. 

 

האמור לעיל אינו תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. בכל מקרה של ספק יש להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך

מבוא
• אתר https://za-ken.com ("האתר") המופעל ע"י זה-כן ("בית העסק") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי המותג ("המוצר")
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין בית העסק
הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• בית העסק שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתו
אבטחת מידע ופרטיות
• בית העסק, כמו גם חברות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעמו, ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאים להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות
• בית העסק נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בית העסק ו/או הנובעים מכוח עליון, לא יהא בית העסק אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה
בית העסק מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לו ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין
• כפתור "שלח" יש משום הסכמה ל-"זה כן" או למי מטעמו לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות דוא"ל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של בית העסק. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. בכל עת ניתן להסיר את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של בית העסק בטלפון 050-9165214 או בדוא"ל za-ken@outlook.com
• באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.
קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושו הבלעדי של "זה-כן"
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בית העסק
דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.