דלג לתוכן הראשי

בהצדעה: גרביים לחיילי צבא הגנה לישראל!

image alt

עם הגיוס לצה"ל, אתם לא נפרדים רק מהאזרחות, אלא גם מפריטי הלבוש הנוחים והקלילים. מדי צה"ל ייצוגיים ומסבים גאווה, אך לגבי הנוחות? אפשר להתווכח עליה.
אחד הדברים שאתם צריכים להסתגל אליהם בעיקר? הנעליים הצבאיות. גם חיילים שלא סבלו בחייהם מריח רע ברגליים, מבינים כעת את משמעותה של נעל גבוהה וסגורה שנועלים במשך שעות.

אז פטור מנעליים צבאיות אולי לא תקבלו, אך כן תוכלו לרכוש גרביים לחיילים שיהפכו את השירות שלכם לנעים ונוח יותר! המון חיילים סובלים מריח רע ברגליים,
אך רובם נבוכים ומתביישים לדבר על כך – עם חבריהם לצוות או עם הרופא הצבאי.

אנחנו ב-ZA KEN שמחים להציע לכם גרביים לחיילים, שיחסכו מכם מבוכה וריח לא טוב מהרגליים. 

מה מיוחד כל כך בגרביים לחיילים?

השירות הצבאי הוא שירות אינטנסיבי, כזה הדורש מכם התמסרות טוטאלית ופעילות במשך שעות ארוכות ביום. כידוע, השירות מתבצע על מדים מלאים הכוללים גם את הנעליים הצבאיות.
הודות לגרביים שלנו, תוכלו גם אתם להיפטר אחת ולתמיד מהפטריות בכפות הרגליים וגם מהריח הרע. 

כידוע, אתם לנים יחד במגורים משותפים עם עוד קבוצה של חיילים. הרגע בו אתם מורידים את הנעליים והגרביים יכול להיות מביך, אך גם יכול שלא! גרביים לחיילים מבית ZA KEN נותנים לכם חופש!
שלוש התכונות הייחודיות בגרביים שלנו:

  • אנטי בקטריאליות
  • אני פטרייתיות
  • ספיגת לחות אידיאלית

גרביים לחיילים שאנו מציעים למכירה, עשויים מכותנה ומסיבים מעושרים בנחושת. אם גם אתם כמהים להפטר אחת ולתמיד מהריח הרע ברגליים, זהו הפתרון האידיאלי בעבורכם!

"הריע הרע התחיל לי עם השירות. מהי הסיבה?"

סביר מאד כי הריח הרע ברגליים ובנעליים התחיל עם השירות הצבאי. הריח הינו הסימפטום, כאשר הבעיה היא חיידקים שניזונים מהעור היבש, כמו גם פטריות הגדלות על העור.
הנעל הסגורה שמעודדת סביבה לחה איננה מסייעת, כך שזה הגיוני מאד שמקור "ההתפרצות" הוא הגיוס לצבא. גרביים לחיילים שאנו מציעים, חוסכים מכם את הריחות הלא נעימים.
המגע של החיידקים והפטריות עם הגרב מסייע בהפחתת הריח. 

"הגרביים יוכלו ללוות אותי לאורך כל השירות הצבאי?"

התשובה היא שכן! מדובר על גרביים יעילים ועמידים, שמאפשרים לכם ליהנות מהם לאורך כל השירות הצבאי. כל עוד הגרביים נמצאים בשימושכם, הם יהיו יעילים ויביאו לידי ביטוי את התכונה האנטיבקטריאלית שלהם.
הסיבה היא שהנחושת מוטמעת בתוך הסיבים, כך שכל עוד יש גרביים, יש יעילות ומניעת ריחות רעים. חשוב לציין כי סיבי הנחושת משולבים בכל הגרב, ולא רק בחלקים בודדים בה. 

גם לכם מגיע להתחדש בגרביים לחיילים, בפקודה! אנחנו שמחים להציע פתרון יעיל ואיכותי לחיילי צבא הגנה לישראל – לאלו המשרתים בעורף או בחזית, לחיילי הסדיר ואלו שבקבע.
לפרטים נוספים אודות רכישת הגרביים, פנו אלינו עוד היום!

מבוא
• אתר https://za-ken.com ("האתר") המופעל ע"י זה-כן ("בית העסק") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי המותג ("המוצר")
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין בית העסק
הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• בית העסק שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתו
אבטחת מידע ופרטיות
• בית העסק, כמו גם חברות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעמו, ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאים להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות
• בית העסק נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בית העסק ו/או הנובעים מכוח עליון, לא יהא בית העסק אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה
בית העסק מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לו ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין
• כפתור "שלח" יש משום הסכמה ל-"זה כן" או למי מטעמו לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות דוא"ל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של בית העסק. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. בכל עת ניתן להסיר את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של בית העסק בטלפון 050-9165214 או בדוא"ל za-ken@outlook.com
• באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.
קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושו הבלעדי של "זה-כן"
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בית העסק
דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.