דלג לתוכן הראשי

נחושת: לא רק למאבק בקורונה

image alt

לכל אדם יש מספר זוגות של גרביים ושל תחתונים. לרוב, רכישתם מבוססת על פי מידת העיצוב שלהם, כאשר מעטים אלו המשקיעים מחשבה במידת האיכות שלהם. ב-ZA KEN,
אנו מאמינים כי דבר אחד לא צריך לבוא על חשבון השני, בטח שלא כשמדובר על פריטי לבוש שאתם עושים בהם שימוש יום יומי.

אז מה מייחד כל כך את הגרביים והתחתונים שלנו? החומרים וההרכב שלהם. הפריטים לא עשויים אך ורק כותנה, אלא שהם מכילים בתוכם גם נחושת.

סביר כי גם אתם שמעתם על תועלות הנחושת דווקא בימים אלו, בהם משבר הקורונה תופס את כותרות העיתונים והחדשות. אז איך הנחושת תורמת לחוויית השימוש והנוחות שלכם?

הנחושת עולה לכותרות בזכות הקורונה

לאחרונה, פורסמה ידיעה אודות חברת ישראלית שפיתחה מסכות פנים ואף למלחמה בקורונה. בשונה ממסכות אחרות המוצעות בשוק, החברה הישראלית מתגאה בפיתוח ייחודי: מסכה עם נחושת.

ע"פ בדיקות שערכה החברה, הנגיפים הושמדו בתוך חצי שעה בעקבות מגע עם הנחושת. כתוצאה מכך סבורים בחברה, כי במידה ואכן המסכה "תקלוט" אליה את הנגיף, הוא יושמד בתוך שלושים דקות.

איכויות הנחושות ידועות לנו זמן רב, וזו הסיבה שאנו מציעים גרביים ותחתונים המועשרים ביוני נחושת. יש לה תכונה ייחודית של קטילת חיידקים, פטריות ווירוסים שבמקרה הזה משפרת משמעותית את איכות החיים שלכם.
אז איך הגרביים שלכם יכולים להשפיע על איכות חייכם?

הולכים בדרכים טובות עם גרביים של ZA KEN!

הגרביים שאנו מציעים לכם כוללים בתוכם כ-40% סיבים מועשרים ביוני נחושת! מדוע הנתון הזה אמור לעניין אתכם? לא מעטים מעידים על תופעה מעט מביכה:

ריח רע מהרגליים. עד כמה מביכה? עד לכדי מצב שהם מעדיפים לספוג ולסבול מהריח הרע, רק לא לדבר עליו. אז מצד אחד תוכלו לנסות ולהצניע את הריח הרע, אך מצד שני – תוכלו פשוט לרכוש את הגרביים הייחודיים שלנו!

הגרביים שלנו תורמים במניעת הריח, כך שתוכלו ללכת גם אתם בדרכים טובות! אחת הסיבות השכיחות לריח רע מהרגליים, היא נוכחות של פטריות וחיידקים. בעת שתגרבו את הגרביים שלנו, אותם חיידקים יקטלו ובהתאם גם יופחת משמעותית הריח שגורם לכם לאי נוחות.

"הגרביים יעילים למניעת ריחות חזקים מאד?"

כל אדם מפרש בצורה שונה "ריח לא טוב", כאשר לכל אחד רגישות אחרת. כן חשוב לנו להדגיש, כי בשונה מגרביים אחרים, הגרביים שלנו מכילים סיבים המועשרים בנחושות בכל הגרב ולא רק בחלקים מסוימים בה.
כך, אין כל חשיבות ל"מקום מושבם" של החיידקים והפטריות, והגרביים יפעלו למען קטילתם בצורה יעילה.

אז מדוע דווקא מתכת בגרביים ובתחתונים? משום שבכוחה לקטול אורגנזימים! הנחושת זוכה ליחסי ציבור נרחבים כעת בעקבות התפרצות הקורונה, וגם אתם תוכלו ליהנות מהיתרונות שלה עם גרביים ותחתונים עם סיבים מועשרים בנחושת.

מבוא
• אתר https://za-ken.com ("האתר") המופעל ע"י זה-כן ("בית העסק") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מוצרי המותג ("המוצר")
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין בית העסק
הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• בית העסק שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתו
אבטחת מידע ופרטיות
• בית העסק, כמו גם חברות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעמו, ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאים להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות
• בית העסק נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בית העסק ו/או הנובעים מכוח עליון, לא יהא בית העסק אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה
בית העסק מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לו ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין
• כפתור "שלח" יש משום הסכמה ל-"זה כן" או למי מטעמו לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות דוא"ל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של בית העסק. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. בכל עת ניתן להסיר את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של בית העסק בטלפון 050-9165214 או בדוא"ל za-ken@outlook.com
• באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.
קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושו הבלעדי של "זה-כן"
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בית העסק
דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.